.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu!

Kâğıdın işlenmesi kolay bir malzeme olması nedeniyle ambalaj maddeleri içinde tercih sıralamasında, kağıt ve karton ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle de karton kutu ambalajı her geçen gün önem kazanmaktadır. Tam olarak ihtiyacınız olan ambalajı, optimum hacimde, yüksek kapasitede kullanım faktörü ve mümkün olan en düşük birim maliyetlerle üretebileceğiniz, hız kalite ve yüksek performans bekleyen tüm üreticiler için karton kesme, katlama, kutulama makineleri dosyamız sayfalarımız arasında yer alıyor.

Banyo mobilyaları dosyamızda farklı firmaların teknoloji, tasarım ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu ürünleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar, kültür& sanat haberleri ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz AĞAÇ MAKİNELERİ DERGİSİ, yine güncel, yine dopdolu!

Her zaman doğru ve güncel içeriğiyle Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle…

Sağlıkla kalın..