.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden SAĞLIKLI VE MUTLU YILLAR!

2023 yılının ilk sayısıyla yine sizlerle birlikteyiz. Etkileri azalsa da henüz sonlanmayan pandemi, savaşlar, doğal afetler, ekonomik sorunlar ve yaşam düzenimizde pek çok değişimler yaşadığımız bir yılın sonlarına yaklaşıyoruz. Umarız 2023, felaketlerin son bulduğu pozitif yönde yeni başlangıçları yaşayacağımız bir yıl olur. Yeni yılın başta sağlık olmak üzere, her şeye rağmen umutlu bir başlangıç olmasını, barış, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesini diliyoruz.

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu!

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz, 2022 yılının değerlendirmesi, 2023 yılına ait hedef ve beklentiler konulu foto röportaj bölümünde ağaç işleme makineleri, ahşap ve mobilya sektöründen değerli yöneticilerin görüşleri ve yorumları yer alıyor.

Panellerin montaj deliklerinin tam ve doğru olarak delinmiş olması mobilya üretiminin önemli aşamalarından biridir. Bu konuda yapılan hatalar montajda sıkıntı yaratmakta, delik işini bir makine ile yapmak hem kapasite, hem de kalite getirmektedir. Kaliteli üretim, problemsiz montaj için büyük öneme sahip olan Delik Makineleri bu sayımızın dosya konusu. Her tür kapasitedeki firmanın ihtiyacına uygun değişik sınıflarda makinelerden oluşturduğumuz dosyamızı sizlere sunuyoruz.

Duvar, mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası, yemek odası, ray dolap, genç odası, ofis mobilyaları, tüm dekorasyon alanları ve tüm modüler ürünler için kullanılan dekoratif paneller, kullanıldığı ürünlere estetik özellik katarak konforlu yaşam alanları oluşturmanızı sağlıyor. Dekoratif Paneller dosyamıza katılan ve bizlerle paylaşan kişi ve firmalara teşekkür ediyoruz.

Yemek odasından yatak odasına, oturma grubundan aksesuara, modern ve yalın tasarımları içeren mobilya dosyamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar, kültür & sanat haberleri ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz AĞAÇ MAKİNELERİ DERGİSİ, yine güncel, yine dopdolu !

Her zaman doğru ve güncel içeriğiyle Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle…