.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden 

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni azanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu !

Kâğıdın ucuz ve işlenmesi kolay bir malzeme olması nedeniyle ambalaj maddeleri içinde tercih sıralamasında, kağıt ve karton ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle de karton kutu ambalajı her geçen gün önem kazanmaktadır. Tam olarak ihtiyacınız olan ambalajı, optimum hacimde, yüksek kapasitede kullanım faktörü ve mümkün olan en düşük birim maliyetlerle üretebileceğiniz karton kesme, katlama, kutulama makineleri dosyamız sayfalarımız arasında yer alıyor.

Son yıllarda yaptığı yatırımlarla Bursa’nın ve özellikle İnegöl’ün önemli markalarından biri haline gelen Weltew Home’nin Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Davut Bahri Balcı ile yaptığımız söyleşiyi sizlerle paylaşıyoruz.

Doğanın sıcaklığı ve huzurunu evinize taşıyan mobilyalarda konforlu şık tasarımlar ile zengin bir “MOBİLYA” dosyasını sizlere sunuyoruz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar, kültür&sanat haberleri ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz AĞAÇ MAKİNELERİ DERGİSİ, yine güncel, yine dopdolu !

Her zaman doğru ve güncel içeriğiyle Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle …

Sağlıkla kalın..