.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden 

Yaşamı her alanda tehdit altına alan Covid-19 küresel felaketin etkileri devam ediyor. Tam olarak ne zaman kurtulacağımız, normal yaşama ve düzene döneceğimiz konusunda maalesef kesin bir bilgi yok. Topyekûn mücadeleye tanık olunan bu dönemde en çok ihtiyaç duyulan ise yaşamın ve üretimin en sağlıklı şekilde sürdürülebilirliğini sağlamak. Hiç yılmadan, geleceğe umutla bakmaya devam etmemiz gerekiyor. Sağduyumuzu kaybetmeden gerekli önlemleri alarak umarım en kısa zamanda bu kötü günleri hep birlikte en az zararla atlatırız.

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu !

“Mutfak ve Banyo Mobilyaları Üretimi” bu sayımızın dosya konusu. Sektörün önde gelen üreticileri ile yaptığımız röportajlar ile mutfak ve banyo mobilyaları üretimine ait tüm detayları konuştuk.

Loda Mobilya yönetim kurulu başkanı Sayın Davut Karaçak bu sayımızın söyleşi bölümü konuğu.

Sektörümüzle ilgili en son haberleri Dünyadan Haberler bölümümüzde izleyebilirsiniz. Bahçe mobilyalarında her zevke uygun seçenekler ve en son trendler ile zengin bir “Bahçe Mobilyaları” dosyasını sizlere sunuyoruz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle …

Sağlıkla kalın..