.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden 

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu !

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek bir birinden güzel hediye seçenekleri sayfalarımızı süslüyor.

Sektörümüzle ilgili en son haberler, etkinlikler ve yenilikleri Dünyadan Haberler bölümümüzde izleyebilirsiniz.

“Mobilyada Yeni Trendler Ve Teknolojiler” bu sayımızın dosya konusu. Sektörün önde gelen mobilya üreticileri ile yaptığımız röportajlar ile Türk mobilya sektörüne ait tüm detayları konuştuk. Dosyamıza katılan ve bizlerle paylaşan kişi ve firmalara teşekkür ediyoruz.

WoodTech 2020 Ağaç İşleme Makineleri Fuarı bu yıl alışık olduğumuzun dışında, bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının etkisi altında gerçekleşti. Bu zorlu atmosfere rağmen fuar, organizatör ve katılımcıların işbirliği ve emekleri ile başarıyla gerçekleşti. Her yıl yüzbinlerce ziyaretçi ve binlerce katılımcıyla ahşap sektörünün buluşma noktası olan fuar, ne yazık ki bu yıl İntermob’suz ve sadece 2 salonda Woodtech fuarı olarak ağaç işleme makinecilerinin katılımıyla gerçekleşti. Katılımcıların birçoğu ticari anlamda çok beklenti duymadan, sadece gelenek bozulmasın diye fuarda yer aldıklarını ifade etmesine rağmen birçoğu fuardan memnun ayrıldı. Fuardaki ziyaretçi sayısının az ama makine yatırımı yapacak nitelikte olması tüm katılımcıları mutlu etti. Bu salgın ortamında yılın ilk fuarı olarak gerçekleşen Woodtech fuarı için Tüyap’ın aldığı tedbirler, uygulamalar ve denetimler oldukça başarılıydı. Uluslar arası etkinliklerin teker teker iptal edildiği, ertelendiği veya online atmosfere çevrildiği bu dönemde Tüyap’ın ve tüm katılımcıların cesaret ve özverili çalışmaları ile gerçekleşen fuar takdire değerdi. Gerek katılımcı gerekse ziyaretçiler katılım konusunda tereddüt etmelerine rağmen riski minimize edecek şekilde organize edilen fuarı beğeniyle karşıladılar. Sektörün lideri AĞAÇ MAKİNELERİ, LAMİNArT, MUTFAK BANYO SERAMİK ve OFİS DÜNYASI Dergilerimizle Woodtech Fuarı’nda bu yıl tek dergi olma özelliği ile her zamanki gibi sektörümüzü temsil ettik ve bu zorlu günlerde de sektörümüzün yanında olduk. Her biri kendi alanında lider dergilerimizle Woodtech Ağaç İşleme Makinesi fuarında kalitemiz ve çizgimizle yine fark yarattık, fuar boyunca tüm dikkatleri üzerimize çektik. Pandeminin gölgesinde bu riskli ortama rağmen, her zaman olduğu gibi lider konumda olmanın verdiği sorumluluk ve ciddiyetle yer aldığımız fuarda sektörün bir numaralı dergilerini yine okurlarımızla buluşturduk. Binlerce dergiyi tüm katılımcılara ve standımıza gelen ziyaretçilere dağıttık ve sektörümüzü başarı ile temsil etmenin mutluluğunu yaşadık. Dört farklı dergimizle yarattığımız görsel şölen ve okuyucunun her talebine cevap veren zengin içerikli yayınlarımızla bir kez daha farkımızı ortaya koyduk. Woodtech Ağaç İşleme Makineleri fuarına katılan değerli müşterilerimizi ziyaretimizden objektife yansıyan görüntüleri, değerlendirmeleri ve izlenimleri sizlerle paylaşıyoruz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar, kültür & sanat haberleri ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz AĞAÇ MAKİNELERİ DERGİSİ, yine güncel, yine dopdolu ! Her zaman doğru ve güncel içeriğiyle Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle…

Sağlıkla kalın..